چرا بادکنک تبلیغاتی موثر است؟

۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۱۷:۴۴ ق.ظ

چرا بادکنک تبلیغاتی موثر است؟

وقتی شما درباره بادکنک فکر می کنید به یاد بادکنک های هلیومی که در پارک ها به فروش می روند می افتید. اما اگر کمی بیشتر فکر کنید متوجه خواهید شد بادکنک ها یک چیزی فراتر از اسباب بازی کودکان می باشند. در بسیاری مواقع حتما دیده اید که بادکنک ها به عنوان بادکنک تبلیغاتی در شرکت ها، رستوران ها و نمایشگاهها مورد استفاده قرار می گیرند.

با وجود ابزارهای تبلیغاتی زیادی که امروزه در دسترس همه هست هنوز بادکنک های تبلیغاتی به عنوان یک ابزار قوی برای تبلیغاتی محیطی استفاده می شوند.

بادکنک تبلیغاتی توجه کوچک و بزرگ را به خود جلب می کنند به خصوص اگر یک بادکنک تبلیغاتی با طرح بسیار خاص داشته باشید. اگر از بادکنک تبلیغاتی بزرگ استفاده کنید توجه هر هگذری را به خود جلب خواهید کرد و هر کسی که از محل شما گذر کند حتما یک نگاهی به پیام تبلیغاتی شما روی بادکنک بزرگ شما خواهد انداخت.

بادکنک تبلیغاتی در اشکال و ابعاد مختلفی موجود هستند و شما حتما در مکان های مختلف برای مراسم های مختلفی این دسته از بادکنک های را دیده اید. هر کدام با رنگ های مختلف و با طرح های مختلف چاپی که می تواند بسیار جلوه گر باشد.

در ادامه ما دلایلی را برای شما آورده ایم تا نشان دهیم چرا بادکنک تبلیغاتی می تواند در پیشبرد امور تبلیغاتی و برندینگ شما موثر باشد:

بادکنک تبلیغاتی توجه همه را جلب می کنند

حتما در نمایشگاه غرفه هایی که از بادکنک های تبلیغاتی استفاده می کنند را مشاهده کرده اید که چقدر شلوغ هستند و پدر و مادرها سعی می کنند برای بچه ها خود یک عدد بادکنک تبلیغاتی بگیرند. بادکنک ها توجه همه را به خود جلب می کنند به خصوص اگر آنها را با گاز هلیوم پر کنید و به آسمان بفرستید.

آنها می توانند بزرگ و چشم نواز و در اشکال مختلف باشند

بادکنک تبلیغاتی در ابعاد و سایزهای مختلفی هستند و شما به می توانید یک لوگوی خود را روی یک بادکنک کوچک چاپ کنید و یا از یک بالن تبلیغاتی بزرگ استفاده کنید.

آنها منحصر به فرد هستند

اگر چه از عمر بادکنک های تبلیغاتی سال ها می گذرد ولی هنوز این ابزار می تواند بسیار مفید و موجه باشد و به عنوان یک انتخاب جدی برای تبلیغات محیطی مطرح باشد

آنها می توانند به عنوان سفیر شما در حرکت باشند

بادکنک های تبلیغاتی همچون گرده های گل هستند و توسط هر کسی در حال حرکت هستند و نام و برند شما را در هر مکانی نمایانگر خواهند کرد. فراموش نکنید هیچ وقت یک بادکنک روی زمین نمی ماند!

بادکنک های تبلیغاتی ارزان هستند

اگر به نسبت تاثیر که بادکنک تبلیغاتی می گذارد محاسبه کنیم خواهیم دید که بادکنک تبلیغاتی بسیار ارزان است. این ابزار ارزان تبلیغاتی سال های سال است که توسط شرکت های بسیار بزرگ استفاده می شود. فراموش نکنید که برپایی یک بادکنک تبلیغاتی بسیار ارزان تر از یک بیلبورد تبلیغاتی در اتوبان ها می باشد!

طراحی و اجرا: فروشگاه ساز سبدخرید