بادکنک تبلیغاتی هلیومی، بمب تبلیغات محیطی در نمایشگاهها

۱۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۵۷:۲۰ ب.ظ

بادکنک تبلیغاتی هلیومی، بمب تبلیغات محیطی در نمایشگاهها

اگر در یک نمایشگاه شرکت کرده باشید تمامی تلاش خود را کرده اید تا شرکت کنندگان بیشتری را به سمت قرفه خود بکشانید. معمولا در اینجور مواقع شرکت ها سعی می کنند با هدایای تبلیغاتی خاص جلب توجه کنند.

هدایای تبلیغاتی ایده بسیار خوبی است ولی کمی هزینه آن بالاست و با توجه به ماهیت آن خیلی از اشخاص هم رقبتی برای دریافت آن ندارند. پیشنهاد ما به شما استفاده از بادکنک تبلیغاتی پر شده با گاز هلیومی یا بادکنک تبلیغاتی هلیومی است. این هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت به خصوص در نمایشگاههای کودک مانند اسباب بازی، نمایشگاه لوازم و لباس کودک و تمامی نمایشگاههایی که برای کالای کودک برگزار می شود، تاثیر بسیار زیادی در جلب نظر شرکت کنندگان به قرفه شما خواهد داشت.

هر کسی از بزرگ تا کوچک، یک بادکنک هلیومی را دوست دارد و شما می توانید با حس خوبی که یک بادکنک هلیومی به اشخاص می دهد برند و لوگوی خود را تبلیغ کنید. تجربه کاری به ما اثبات کرده است که نه تنها کودکان بلکه بزرگترها نیز برای گرفتن یک بادکنک تبلیغاتی هلیومی جلو قرفه شما صف خواهند کشید.

قیمت یک بادکنک تبلیغاتی بسیار پایین تر از هدایای دیگر می باشد و قدرت نفوذ و جاذبه آن نیز چند برابر هدایای دیگر است و از همه مهم تر اینکه در سطح نمایشگاه بادکنک های تبلیغاتی حاوی شعار و یا برند شما در حال حرکت است و توسط بسیاری از اشخاصی که حتی این هدیه را دریافت نکردند قابل مشاهده است. (حتما آرزو می کنند که ایکاش یک بادکنک هم من داشتم!)

یکی از مشتریان ما که از این نوع تبلیغات استفاده کرده بود بسیار جالب بود. او می گفت:"اینقدر جلو قرفه ما شلوغ شده بود و ما تعجب می کردیم از این اذهام جمعیت به گونه ای که حراست نمایشگاه به ما تذکر داد که ارائه بادکنک تبلیغاتی را متوقف کنیم!"

این نکته را هم در نظر بگیرید که عمر یک بادکنک تبلیغاتی هلیومی اگر با چسب مخصوص بادکنک آماده شود بیش از 10 روز است و من به شما این قول را خواهم داد که این هدیه تبلیغاتی بیش از 10 روز به دقت نگهداری خواهد شد و توسط صدها نفر دیده می شود.

برای سفارش این محصول و همچنین مشاوره در این زمینه می توانید با بخش فروش شادکنک تماس بگیرید.

طراحی و اجرا: فروشگاه ساز سبدخرید