چرا باید از بادکنک تبلیغاتی هلیومی استفاده کرد؟؟؟؟

۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ۰۸:۵۸:۱۶ ق.ظ

چرا باید از بادکنک تبلیغاتی هلیومی استفاده کرد؟؟؟؟

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بادکنک های تبلیغاتی یکی از ارزان ترین و پربازده ترین شیوه های تبلیغاتی مدرن می باشند که بارها از امتحان خود سربلند بیرون آمده اند. این بادکنک ها را می توان با استیک یا گاز هلیوم استفاده کرد. اگر بدنبال یک شیوه ارزان هستید, استفاده از استیک و فنجان بادکنک توصیه می شود, اما اگر بدنبال شیوه های موثرتر و پربازده تر می باشید, استفاده از بادکنک های هلیومی تبلیغاتی توصیه می شود. برای سهولت استفاده از بادکنک هلیومی می توانید از سوپاپ بادکنک استفاده کنید.

 

رها سازی بادکنک در افتتاحیه برندها

 

 

  • بادکنک های هلیومی را می توان در زمان افتتاحیه فروشگاه و شرکت های بسیار معروف با استفاده از تور رهاسازی بادکنک به کار برد و به طور همزمان موجی از بادکنک های هلیومی را در آسمان رها کرد و توجه بسیاری را به خود جلب نمود و بلافاصله به عابرین و حضار بادکنک های هلیومی همراه با چاپ تبلیغاتی را هدیه داد.
  • همچنین می توانید دسته ای از بادکنک های هلیومی را در داخل مغازه برای تزیینات فروش ویژه استفاده کرد و بدین ترتیب علاوه بر زیبایی, هدیه ای دوست داشتنی برای کودکان مهیا کنید و توجه بسیاری را به برند خود معطوف کنید.

 

 

ایده بادکنک تبلیغاتی در فروشگاه های بزرگ

 

  • از بادکنک های هلیومی به صورت وسیعی در بادکنک آرایی ها استفاده می شود با استفاده از بادکنک هلیومی تبلیغاتی می توانید علاوه بر زیباتر کردن محیط, محصول و برند خود را برجسته تر نمایید. از این شیوه بخصوص در سردر مجتمع های تجاری در زمان های حراجی های فصلی و یا خریدهای عیدانه می توان بهره برد.
  • اگر در خصوص ارائه کالا کار می کنید, می توانید از بادکنک های هلیومی همراه با چاپ تبلیغاتی روی بادکنک برای تزیین بسته بندی کالاهای خود استفاده کنید و توجه دیگر افراد را به برند خود معطوف کنید.

البته استفاده از بادکنک های تبلیغاتی هلیومی به این چند مورد مختص نمی شود و شیوه های بسیاری برای بهره برداری موثر تر وجود دارد که در آینده با شما در میان خواهیم گذاشت.

 

طراحی و اجرا: فروشگاه ساز سبدخرید