فروش ویژه بادکنک های طرح دار به مناسبت ایام شعبانیه

۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۰۵:۴۰ ق.ظ

فروش ویژه بادکنک های طرح دار به مناسبت ایام شعبانیه

فروش ویژه بادکنک های طرح دار به مناسبت ایام شعبانیه

 

استفاده از بادکنک برای تزیینات جشن ها یکی از قدیمی ترین و شادی بخش ترین کارهایی است که می توان با صرفه هزینه اندک و حداقل زمان به انجام رساند.

می توان بادکنک ها را با گاز هلیوم پر نمود و از دسته های بادکنک هلیومی برای تزیین درب ورودی استفاده کرد و یا تعدادی بادکنک هلیومی به همراه روبان های بادکنک در رنگ های مختلف را در فضاهای مسقف رها کرد و رنگ و شادی را در همه جا پراکنده کرد.

همچنین می توان از نی و گل نی بادکنک استفاده کرده و علاوه بر زیبا کردن فضای داخلی, هدیه ای زیبا و دوست داشتنی برای کودکانی که در جشن ها شرکت می کنند, آماده کرد و آنها را به این نوع جشن ها علاقمندتر نمود.

شادکنک مفتخر است که اعلام کند که آمادگی دارد تا برای کلیه مناسبت های ملی و مذهبی بادکنک اختصاصی طراحی و چاپ نماید. در این راستا سری بادکنک های شعبانیه با طرح ها و رنگ های مختلف در شادکنک آماده عرضه می باشد.

 

بادکنک طرح دار مهدی (عج) به مناسبت ایام شعبانیه

بادکنک طرح المهدی برای ایام شعبانیه

 

بادکنک طرح دار یا ابا صالح به مناسبت ایام شعبانیه

بادکنک طرح دار شعبانیه

 

بادکنک طرح دار الهم عجل لولیک الفرج به مناسبت ایام شعبانیه

بادکنک شعبانیه با طرح نوشته

 

جهت سفارش بادکنک های طرح دار و لوازم جانبی شامل گاز هلیوم, روبان بادکنک و نی و گل نی بادکنک می توانید با بخش فروش شادکنک تماس حاصل نمایید و یا از طریق کانال تلگرام سفارشات اغدام نمایید همچنین امکان خرید اینترنتی محصولات نیز فراهم آمده است.

 

 

طراحی و اجرا: فروشگاه ساز سبدخرید