فروش عمده بادکنک های طرح دار برای مناسبت های خاص خرداد

۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۰۷:۵۶ ب.ظ

فروش عمده بادکنک های طرح دار  برای مناسبت های خاص خرداد

 

 

استفاده از تزیینات ویژه برای اعیاد و مناسبت های ملی و مذهبی از گذشته مرسوم بوده است. با به روی کار آمدن صنعت چاپ روی بادکنک و امکان چاپ بادکنک های طرح دار با طرح های خاص و متناسب با مناسبت های خاص بیشتر از گذشته از بادکنک ها برای تزیینات این مناسبت ها استفاده  می شود. 

همچنین یکی دیگر از مزیت های استفاده از بادکنک ها این است که می توان از جنبه تبلیغاتی آن نیز استفاده کرد بدین خاطر که بادکنک ها را به راحتی می توان به هر مکانی انتقال داد و یا بین افراد و کودکان پخش کرد و سبب توجه و جذب بیشتر کودکان به مسائل دینی و مذهبی شد.

 

چاپ بادکنک طرح دار به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی (ع)

بادکنک طرح دار تولد امام حسن مجتبی ع

ایده پخش بادکنک های طرح دار در رنگ ها و طرح های مختلف در مساجد و تکیه ها و پایگاه های خیابانی سبب جذب بیشتر کودکان به این جور مناسبت ها می شود. بدین منظور پیشنهاد می شود از نی و فنجان بادکنک برای آماده سازی دست های بادکنکی استفاده شود و یا اگر مایل به صرف هزینه بیشتر و صد البته جذابیت بیشتر باشید می توانید از دسته های بادکنک هلیومی برای تزیینات محل استفاده کرده و در پایان مراسم هر یک از بادکنک ها را به کودکان و حتی بزرگسالان هدیه دهید.

بادکنک طرح دار ولادت امام حسن مجتبی را می توان برای تزیین مساجد, تزیین مدارس و حتی تزیینات خانه های برگزار کننده مولودی و یا سفره ها استفاده کرد.

 

چاپ بادکنک طرح دار به مناسبت رحلت امام خمینی

بادکنک طرح دار طرح روح الله خمینی

به طور متداول مرسوم است که از بادکنک ها در جشن ها و سرور استفاده شود, ولی گاه استفاده از بادکنک ها برای سوگواری و عزاداری ها نیز مورد توجه ویژه قرار گرفته است. بخصوص برای جلب توجه بیشتر به افراد به برگزاری مراسم ها و مکان های خاص می توان از دسته های بادکنک هلیومی طرح دار متناسب با مناسبت خاص استفاده کرد.

بادکنک طرح روح الله با طراحی ساده و زیبا در رنگ های مختلف در شادکنک آماده ارائه به مشتریان گرامی می باشد.

 

چاپ بادکنک طرح دار به مناسبت روز قدس

بادکنک طرح دار به مناسبت روز قدس

بادکنک های طرح دار روز قدس را می توان با گاز هلیوم پر کرده و به صورت دسته های بادکنک هلیومی برای نمایش پایگاه ها استفاده کرد, خاصیت این دسته های بادکنکی در جلب توجه بیشتر افراد حتی از فاصله های دورتر می باشد. همچنین می توان پس از مدتی تک تک بادکنک ها را بعنوان هدیه مابین راهپیمایان توزیع کرد. همچنین از  این بادکنک ها با یک بادکنک آرایی ساده و زیبا به شکل دسته های بادکنک, ستون های بادکنکی و حتی طاق بادکنکی برای تزیینات مدارس و مهدها و ادارات می توان استفاده نمود.

 

جهت خرید عمده هر کدام از محصولات فوق می توانید از سایت www.shop.shadkonak.com اقدام نمایید و یا با تلفن های فروش 02142279 (30 خط) تماس حاصل نمایید.

در صورت سفارش بیش از 5 هزار عدد می توانید از تخفیفات ویژه شادکنک برخوردار شوید.

طراحی و اجرا: فروشگاه ساز سبدخرید