قیمت گاز هلیوم در شادکنک کاهش یافت!!!

۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۲۴:۲۸ ق.ظ

قیمت گاز هلیوم در شادکنک کاهش یافت!!!

فروش گاز هلیوم ارزان از شنبه 97/03/12 آغاز شد.

 

با توجه به نوسانات شدید قیمت در بازار, شادکنک به عنوان یکی از اصلی ترین تامین کنندگان گاز هلیوم چند ماهی است که در امر تامین گاز هلیوم با مشکلاتی روبرو شده بود و بخاطر قراردادهایی که با شرکت های داخلی داشت, وابسته به تامین کنندگان داخلی بود و بعضا خود شرکت نسبت به واردات گاز هلیوم اقداماتی انجام می داده است. اما بدلیل کمبود گاز هلیوم در امارات, تامین کنندگان داخلی در تامین کپسول های گاز هلیوم با مشکلات عدیده ای روبرو بوده اند و اولویت اول آنها تامین گاز هلیوم برای صنعت بوده تا تامین گاز هلیوم برای صنف لوازم تولد!!!

در این راستا هیات مدیره شادکنک تصمیم گرفت به صورت مستقل و قوی تر از گذشته جهت واردات گاز هلیوم سرمایه گذاری کند و در این راستا اقدام به خرید بیش از 2000 عدد کپسول گاز هلیوم 50 لیتری نموده و با قراردادی که با یکی از تامین کنندگان اماراتی داشته است. تصمیم به جدا نمودن صنف لوازم تولد از صنف بازار و تامین کنندگان گاز مستقل دارد, تا دیگر شاهد افزایش قیمت های بی رویه و بدون منطق که فقط باعث آسیب به قشر بزرگی از هم صنفی های شادکنک گردیده است, نباشیم.

شادکنک بنا دارد با تمام توانی که دارد قیمت گاز هلیوم را در بازار ایران کاهش دهد تا کمافی السابق صنف تولدی ها با قدرت پیش روند!

 

فروش کپسول گاز هلیوم 50 لیتری 200 بار به صورت تک فروشی با قیمت 

1380000 تومان هم اینک در شادکنک

 

ما صنف لوازم تولد و شادی, شریک لحظه های شاد مردم هستیم و این هدف بزرگ را با قدرت دنبال خواهیم کرد و اجازه نخواهیم داد یک عده سودجو و دلال برای ما تصمیم بگیرند!!

هر آنچه در توان داریم برای شادی مردم می گذاریم که همین شادی هست که می ماند!

 

با تشکر هیات مدیره شادکنک

طراحی و اجرا: فروشگاه ساز سبدخرید