عید فطر 97 با بادکنک طرح دار عید فطر شادکنک

۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۵۲:۵۱ ب.ظ

عید فطر 97 با بادکنک طرح دار عید فطر شادکنک

تزیینات ویژه عید فطر سال 97 با بادکنک های طرح دار عید فطر شادکنک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

استفاده از بادکنک برای تزیینات جشن ها از دیر باز مرسوم بوده و بسیار مورد توجه همگان از کودک تا بزرگسال می باشد. بادکنک های طرح دار متناسب با موضوع جشن در هر چه زیباتر کردن تزیینات جشن ها دخیل می باشند. استفاده از بادکنک های طرح دار در تزیینات جشن های مذهبی ایده جدیدی است که می تواند بازده فراوانی در تبلیغات دینی در میان کودکان داشته باشد. بادکنک عید سعید فطر را می توان به صورت دسته های بادکنک هلیومی و یا دسته های بادکنکی پایه دار با استفاده از نی و فنجان بادکنک و یا طاق های بادکنکی برای تزیینات امکان مذهبی, مساجد و مدارس و ... مورد استفاده قرار داد و در پایان نماز عید فطر بعنوان هدیه ای ساده و دوست داشتنی به کودکان هدیه ای شادی بخش داد.

 

بادکنک طرح دار عید فطر

بادکنک طرح دار عید فطر

 

بادکنک طرح دار عید سعید فطر

بادکنک عید سعید فطر مبارک

استفاده از بادکنک برای تزیینات جشن ها از دیر باز مرسوم بوده و بسیار مورد توجه همگان می باشد. بادکنک های طرح دار متناسب با موضوع جشن در هر چه زیباتر کردن تزیینات جشن ها دخیل می باشند.

 

شادکنک به مناسبت فرا رسید عید فطر تعدادی محدود بادکنک طرح دار را آماده فروش نموده است, جهت اطلاع از نحوه ارسال و قیمت آن می توانید از نرم افزارهای شادکنک و یا تماس با شماره تلفن های شادکنک اقدام نمایید.

طراحی و اجرا: فروشگاه ساز سبدخرید